Heisa in Hattem op zaterdag 20 oktober 2018

Toegevoegd op 07 May 2018

Op zaterdag 20 oktober 2018 organiseert Rond Uit Hattem in samenwerking met de Rotaryclub Hattem-Heerde het Heisa in Hattem festival op diverse verrassende locaties in de binnenstad.

In intieme huiskamers, winkels, stadsmonumenten en op onverwachte binnenplaatsen verzorgen artiesten, beginnend en ervaren, meerdere korte optredens van ongeveer 20 minuten. Alle locaties zijn gratis toegankelijk.

Een unieke kans om als bezoeker van dit festival kennis te maken met een gevarieerd aanbod van muziek, theater en voordrachtkunst in intieme huiskamers, winkels, horeca, stadsmonumenten en op onverwachte binnenplaatsen. Bezoekers kunnen volop genieten van het talent dat onze regio te bieden heeft.

Een flyer met het programma en een korte introductie van alle deelnemende artiesten kunt u verkrijgen bij Ronduit Hattem (gelegen naast de Grote of Andreas Kerk) en bij alle winkels en horeca in het centrum van Hattem.

Programma:

1. Dans                                 Art Gallery, Kruisstraat 21          11.00 / 12.00 / 13.00

2. Kind of Jazz                     Even Binnen, Adelaarshoek 15   11.00 / 12.30 / 14.30

3. Hoge Noodt                      Chr. Ger. Kerk, Korte Kerkstraat 8 11.30 / 13.30 / 15.00

4. Jimmys Thunderbox         De Witte Swaen, Kruisstraat 13 12.00 / 14.00 / 16.00

5. Roelie Muller                    Andreaskerk, Markt                   11.00 / 13.00 / 14.30

6. Edin Heideveld                 De Kruusing, Kruisstraat 11      12.30 / 13.30 / 15.00

7. Ad Libitum                        De Tinne, Kerkhofstraat 9         11.00 / 13.00 / 15.30

8. Duo Nostalgique                Berry Men, Kerkstraat 16          11.30 / 12.30 / 14.00

9. Ontmoetingsband               De Fontein, Kerkhofstraat 32    11.00 / 13.30 / 16.00

10. Koos van der  Leij            2 Steekjes los, Kruisstraat 9      11.00 / 13.00 / 15.30

11. Erika de Stercke                Pakhuis, Kerkstraat 25              12.00 / 14.00 / 15.00

12. Annette Kiekebosch          Bruna, Kerkstraat 35                 11.30 / 13.30 / 14.30

13. Shantycrew Buitenboord   Molen, Molenbelt 7                  11.30 / 13.30 / 15.30

14. Duo H2                              2e Hansje, Achterstraat 33        12.00 / 14.00 / 16.00

15. Witte Kip                           Daendelshuis, Kerkhofstraat 11  11.30 / 13.00 / 15.00

16. Iduna                                 Ridderhof, Ridderstraat 25        12.00 / 14.00 / 16.00

17. Fauché Juliano                 Soulsisters, Kruisstraat 3            12.30 / 14.30 / 16.00

18. Henk Bogaard                  Pierre Eyecare, Kerkstraat 22     11.00 / 13.00 / 15.30

19. Tower Trio                       Dijkpoort, Kruisstraat                 11.30 / 13.30 / 15.00

20. Thomas en Elin                Zilveren Schaap, Markt 10         13.30 / 14.30 / 15.30

21. Jeffrey Koerhuis              ManHattem, Kerkstraat 6            12.00 / 14.00 / 15.00

22. Herman en André            Fam vd Weerd, Kerkplein 2        11.30 / 13.00 / 15.30

23. Els Holland                      Normaalste Zaak, Kerkstraat 39  12.30 / 14.30 / 16.00

24. Sandra Steen                    Daentje, Achterstraat 50              12.30 / 13.30 / 14.30

25. Mirjam Karssen               De Fontein, Kerkstraat 32            12.00 / 14.30

Alle optredens duren 20 minuten en zijn gratis toegankelijk.

 

Flyer Heisa page 1

Social media

rabobank    triada